Gabinet Kosmetyczny Nakło
Zabiegi laserem sPTF+ Manicure Strefa oczu Peeling kawitacyjny Pedicure Osocze bogatopłytkowe Powiększanie ust MYscara Piercing Depilacja Klamry na wrastające paznokcie MAGNIFICO - Nowość na rynku!!! Pielęgnacja twarzy Redukcja zmarszczek Pielęgnacja ciała Makijaż

O salonie

Zapraszam państwa do świata Piękna i Relaksu.

Salonik to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna atmosfera. W Saloniku Państwa zdrowie jest bezpieczne, do pracy stosowane są materiały jednorazowego użytku a narzędzie sterylizowane są w wysokiej klasy autoklawie. Gabinet proponuje szeroką ofertę, zarówno pod względem ilości zabiegów, jak i możliwości cenowych, mając na uwadze zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Zapraszamy serdecznie do gabinetu wszystkich chcących choć na moment zatrzymać się w przyjaznym dla nich miejscu.  

 

o salonie

 

Każda kobieta, niezależnie od wieku pragnie być piękna. Często jednak mamy mało czasu aby o siebie zadbać a domowa pielęgnacja nie wystarczy, by czuć się naprawdę komfortowo w swojej skórze. Sama mam dwójkę dzieci i nie zawsze mam czas dla siebie. Dlatego warto czasem zdać się na profesjonalną kosmetyczkę, która zdecydowanie poprawi wygląd naszej twarzy, rąk, stóp czy całego ciała. Zawsze chciałam dawać możliwość aby kobiety mogły czuć się młodziej i piękniej. Liczę że wychodząc z mojego salonu klientki,  czują się prawdziwymi kobietami. Salonik wspieram 11 letnim doświadczeniem, warsztatem umiejętności, zapleczem maszynowym, korzystam tylko z kosmetyków renomowanych marek, ale przede wszystkim staram cały czas uzupełniać swoją wiedzę. Dużo czytam, szperam w internecie, uczestniczę w targach i szkoleniach a nowinki wprowadzam od razu w życie. Kosmetyka to moja pasja. Z tej pasji stworzyłam Salonik – swoistą oazę spokoju, azyl dla kobiet i nie tylko, do swojego salonu zapraszam również panów.”

                                                                                                                                             Izabela Halkiewicz


Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
Terapia naczynkowa
FOTKA Z GALERII
zdjecie3
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone