Gabinet Kosmetyczny Nakło
Peeling kawitacyjny Pielęgnacja twarzy Pedicure MYscara Strefa oczu Zabiegi laserem sPTF+ Piercing Klamry na wrastające paznokcie Powiększanie ust Osocze bogatopłytkowe Manicure MAGNIFICO - Nowość na rynku!!! Redukcja zmarszczek Pielęgnacja ciała Makijaż Depilacja

KLAMRY NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

Jesteś w: Zabiegi » Dłonie i stopy

Klamry na wrastające paznokcie zakłada się w Polsce od kilkunastu lat, a wciąż wiele osób nie wie, że to najszybsza, najskuteczniejsza, a co najważniejsze mało inwazyjna i niebolesna metoda walki z tym problemem. 

Problem wrastających paznokci dotyczy osób w każdym wieku i jest bardzo uciążliwy. Powstają bolesne rany, wydaje nam się, że jedynym ratunkiem jest pozbycie się paznokcia. Otóż nie. Wystarczy, że wybierzesz się do Naszego Saloniku a pozbędziesz się tego kłopotu. 

 

CZYM JEST WRASTANIE PAZNOKCI

To stan, w którym tkanka paznokcia uszkodziła tkankę miękką skóry i stała się dla niej ciałem obcym, wyzwalając funkcje obronne. Powoduje to wrażliwość na dotyk, zaczerwienienie, stan zapalny.

RODZAJE KLAMER KORYGUJĄCYCH

Istnieją różne rodzaje klamer: klamry sprężynowe, plastikowo-metalowe, z tworzywa, drutowe. Te ostatnie można zakładać nawet, jeśli doszło do stanu zapalnego wału paznokciowego. Wybór klamry zależy od stanu i grubości paznokcia, zlokalizowanego wrastania, możliwości aplikacji i czasu wrastania paznokcia w ciało.

 

 

JAK ZAKŁADA SIĘ KLAMRĘ NA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ?

Klamrę mocujemy na brzegach paznokcia, w miejscu gdzie zaczyna wrastać w ciało. Następnie klamrę się odpowiednio kształtuje i dopasowuje do grubości paznokcia po obu stronach palca. Haczyk mocujemy pod płytką, klamrę odpowiednio przycinamy i zakańczamy oczkiem. Kluczowy moment zabiegu to połączenie obu haczyków, właście wtedy ustalamy z jaką siłą klamra będzie unosiła panokieć, torując nowe koryto rośnięcia. Na otre końcówki klamry stosujemy specjalną masę.

 

JAKIE SĄ PRZYCZYNY WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI???

nieprawidłowe obcinanie paznokci, zbyt głębokie wycinanie kątów paznokcia

- niewłaściwe obuwie: wysokie obcasy, lub buty wąskie w palcach

- nadmierne rogowacenie płytki paznokciowej

- nadmierne wysychanie płytki paznokciowej

- brak profilaktyki po chirurgicznym zabiegu, wrastających paznokci

- deformacje stóp

- nagły przyrost masy ciała(np. w ciąży)

- uwarunkowania genetyczne

- urazy mechaniczne paznokci

- złe nawyki higieniczne- manipulowanie ostrymi, brudnymi narzędziami

- nadwaga

 

ZALETY KLAMER KORYGUJĄCYCH

- skorygowanie zdeformowanych paznokci

- ulga w cierpieniu

 

POZBĘDZIEMY SIĘ PROBLEMU WRASTAJĄCYCH PAZNOCKI BEZ INTERWENCJI CHIRURGICZNEJ, W CIĄGU KILKU WIZYT!!!

 

Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
MANICURE KLASYCZNY
Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.
FOTKA Z GALERII
zdjecie2
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone