Gabinet Kosmetyczny Nakło
Klamry na wrastające paznokcie MAGNIFICO - Nowość na rynku!!! Pielęgnacja ciała Powiększanie ust Makijaż Depilacja Peeling kawitacyjny Zabiegi laserem sPTF+ Pedicure MYscara Osocze bogatopłytkowe Strefa oczu Pielęgnacja twarzy Manicure Redukcja zmarszczek Piercing

MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny zyskał popularność jako zabieg upiększający i korygujący defekty lub niedoskonałości twarzy oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych czy chorób skóry. Jest to zabieg upiększający twarz i ułatwiający codzienny make up.

Nawet bez makijażu twarz wygląda korzystnie. Polega na wprowadzaniu barwnika płytko w naskórek, za pomocą specjalnego urządzenia i końcówki z cienką igłą. Barwniki w szerokiej gamie kolorystycznej charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry czy alergii.

Makijaż permanentny  utrzymuje się około 5 lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od typu skóry. W zakresie brwi makijaż permanentny oferuje: uzyskanie trwałego koloru brwi, będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi po zabiegach chemioterapii.

Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy. W przypadku makijażu permanentnego oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać: optyczne podkreślenie oczu, wprowadzeniu koloru kreski i wzmocnienie oprawy oka. Usta zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • cukrzyca (jeśli jest wyrównana można wykonać    zabieg)
  • przyjmowanie leków sterydowych (trudno się goi)
  • łuszczyca
  • zmiany skórne bakteryjne, grzybicze, czy    wisrusowe
  • infekcje, stany podgorączkowe
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • bielactwo (żeby nie wywołać nowych ognisk)

Pierwsza korekta wliczona w cenę zabiegu.


Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
PEDICURE KLASYCZNY
Tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp...
FOTKA Z GALERII
IMG_0470
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone