Gabinet Kosmetyczny Nakło
MAGNIFICO - Nowość na rynku!!! Osocze bogatopłytkowe Zabiegi laserem sPTF+ Strefa oczu Piercing Redukcja zmarszczek MYscara Manicure Peeling kawitacyjny Depilacja Klamry na wrastające paznokcie Powiększanie ust Pedicure Makijaż Pielęgnacja ciała Pielęgnacja twarzy

Zabiegi Laserem

Jesteś w: Zabiegi » Zabiegi Laserem

W "Saloniku" pracujemy na urządzeniu Dual Laser sPTF+ (Photo Therapy Flash). Jest to laser wykorzystujący nowoczesną technologię, która łączy energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności. Zabiegi są całkowicie bezbolesne a, jak dowiodły badania, ich skuteczność określa się na poziomie 98,8%.

 


Jakie są różnice pomiędzy Dual Laser sPTF a IPL czy E-LIGHT?

Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na podimpulsy (rys.1 z lewej strony), aby był czas na relaksację termiczną skóry, gdyż dawka energii nie jest stała, tylko zmienna oraz zbyt duża – co jest  kolei nieprzyjemne i niebezpieczne dla skóry klienta. Z kolei rozbicie impulsu, jak i przerwy konieczne pomiędzy podimpulsami,  powodują, że zabieg jest mniej skuteczny – zatem włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego ciągłego (sPTF+).

 


Laser sPTF+ (rys. 2 z prawej strony), dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkuje energię jednolicie, w sposób ciągły, bez rozbijania na podimpulsy, dzięki czemu rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze w porównaniu z tradycyjnym IPL czy E-LIGHT oraz potrzeba ich mniejszą ilość. Dodatkowo zabiegi są znacznie przyjemniejsze i bezpieczniejsze dla klientów.

Urządzenia oparte o technologię PTF cieszą się na całym świecie dużą renomą i zaufaniem.

ZALETY:

  • Brak jakichkolwiek poparzeń dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu rozbicia światła.
  • Zabieg mniej odczuwalny niż przy standardowych IPL'ach, E-LIGHT'ach
  • Dogłębne i precyzyjne spektrum działania zarówno na dużej jak i małej powierzchni zagwarantowane dzięki technologii podwójnych lamp i ultra cienkiego filtra.
  • Duży rozmiar punktu flash idealnie rozprowadza promieniowanie.
  • Zastosowanie opatentowanego systemu podwójnej lampy w każdym kartridżu, zamiast 1 lampy jak w innych urządzeniach .
  • Certyfikat FDA  (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

Wykonujemy następujące zabiegi:

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku... 
Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
Terapia naczynkowa
FOTKA Z GALERII
zdjecie3
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone