Gabinet Kosmetyczny Nakło
Powiększanie ust Peeling kawitacyjny Klamry na wrastające paznokcie Zabiegi laserem sPTF+ Strefa oczu Pedicure Redukcja zmarszczek Piercing Osocze bogatopłytkowe Manicure MYscara Depilacja Pielęgnacja ciała Makijaż Pielęgnacja twarzy MAGNIFICO - Nowość na rynku!!!

Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Kosmetologia estetyczna to przede wszystkim dbałość o przywrócenie pięknego, naturalnego wyglądu. Odtwarzamy to, co skóra utraciła z wiekiem lub korygujemy niedoskonałości, tak by przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię. Stosujemy preparaty najwyższej jakości. Stosowane przez nas preparaty to: Princess Volume, Princess Rich, Restylane, Restylane Perlane.

WSKAZANIA

- bruzdy nosowo - wargowe

- lwia zmarszczka

- wolumetria ust

- kod pin „zmarszczki palacza"

 

 

 

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

 

Na tydzień przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny, stosować leków przeciwzapalnych lub leków przeciwkrzepliwych.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

 

Na około godzinę przed zabiegiem na okolice mające być poddane zabiegowi stosuje się krem znieczulający. Następnie po odkażeniu miejsca aplikuje się preparat cienką igłą. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane

 są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie

 powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

 

ZALECENIA PO ZABIEGU
Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia i drobne siniaki, które znikną w ciągu 3 dni. Przez dwa tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna) oraz bardzo niskich temperatur. Nie należy dotykać miejsc poddanych zabiegowi.

 

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty. Efekt utrzymuje się od 9-12 miesięcy. Po tym okresie preparat ulega wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

 

PRZECIWSKAZANIA
- ciąża i karmienie piersią
- choroby o podłożu autoimmunologicznym
- skłonność do powstawania blizn przerostowych
- stany zapalne i infekcyjne skóry (opryszczka, trądzik)
- stwierdzona nadwrażliwość na jeden ze składników.
- choroby nowotworowe

 

Czas zabiegu: ok. 30 minut.


Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
Terapia naczynkowa
FOTKA Z GALERII
IMG_0475
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone