Gabinet Kosmetyczny Nakło
Depilacja MYscara Powiększanie ust Zabiegi laserem sPTF+ Makijaż Peeling kawitacyjny Pielęgnacja ciała Redukcja zmarszczek MAGNIFICO - Nowość na rynku!!! Osocze bogatopłytkowe Piercing Manicure Klamry na wrastające paznokcie Strefa oczu Pielęgnacja twarzy Pedicure

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE, Platelet Rich Plasma (PRP), lifting wampirzy, mezoterapia krwią

Osocze bogatopłytkowe to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. Osocze otrzymujemy z własnej krwi. Trombocyty wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Iniekcja osocza bogatopłytkowego opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Krwinki płytkowe uwalniają szereg niezbędnych do regeneracji skóry czynników wzrostu, m.in. PDGF, TGF-β1, TGF-β2, VEGF oraz EGF. Pobudzają one procesy naprawy tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Zabieg powinien być stosowany w serii 3 lub 4 zabiegów ostrzykiwania skóry twarzy, szyi, dekoltu lub innych okolic wymagających regeneracji. Liczba zabiegów i odstępy czasowe są dopasowane indywidualnie do pacjenta.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg jest szybki i prosty.W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość krwi metodą próżniową. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze, zawierające płytki krwi. Po jego zagęszczeniu oraz dodaniu specjalnego odczynnika uzyskuje się ok 4 ml osocza bogato płytkowego, po czym ostrzykuje się miejsca poddane zabiegowi.

 

WSKAZANIA

- rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni

- wygładzenie i spłycenie zmarszczek

- elastyczna i witalna skóra

- poprawa kolorytu skóry

- poprawa ukrwienia skóry

- zwiększenie elastyczności i napięcia skóry

- nadmierne wypadanie włosów

- włosy zniszczone, pozbawione blasku

- wypełnienie blizn potrądzikowych

- polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

 

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Odrobinkę. Tak jak podczas klasycznej mezoterapii pacjent odczuwa ukłucia igłą.

 

PRZECIWSKAZANIA

- choroby krwi

- nowotwory

- ciąża i karmienie piersią

- przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

 

EFEKT

Pierwsze efekty widoczne po około dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.

 

Czas  zabiegu: około 60 minut

 

 

Z PORADNIKA

DEPILACJA LASEREM LIGHT SHEER DESIRE

W OFERCIE
Depilacja woskiem
Depilacja woskiem to zabieg, którego celem jest usunięcie zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała poprzez nałożenie gorącego wosku na dany obszar.   
FOTKA Z GALERII
IMG_0467
Opracowanie strony - ITB Vega
© SALONIK Izabela Halkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone