Konkurs

REGULAMIN KONKURSU FACEBOOK: WALENTYNKOWY KONKURS
Z DNIA 14.02.2020 R.

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu Facebook (zwanym dalej “Konkursem”), jest: Salonik Gabinet Kosmetyczny Izabela Halkiewicz z siedzibą przy ulicy Goździkowa 15, 89-100 Nakło nad Notecią (zwane dalej „Organizatorem”).

2. Fundatorem nagrody jest Organizator.

3. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.

4. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia przez Uczestnika do Konkursu. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.

5. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki Konkursu.

6. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

7. Konkurs jest prowadzony na stronie https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/  (zwanej dalej “Fanpage”).

8. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Konkursu, tj. udzielaniem informacji na temat Konkursu oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawują pracownicy Organizatora.

§ 2. UCZESTNICY KONKURSU

1. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego , posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, będące użytkownikami i posiadający aktywne konto w serwisie Facebook.com; które zaakceptowały niniejszy Regulamin (dalej: „Uczestnik”).

2. Uczestnik oświadcza, że:

a. jest osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;
b. zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu;
c. wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje;
d. zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu, w tym również regulaminu Facebook;
e. wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie;
f. jest zarejestrowanym Użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook;

g. nie ma widocznego starego makijażu permanentnego.

h. nie ma wymienionych poniżej przeciwskazań do zabiegu:

         PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:

·       Infekcje

Infekcje wirusowe i bakteryjne są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego. Jeśli masz katar, grypę lub inną chorobę, aktywną opryszczkę – wylecz się i zaplanuj zabieg w innym terminie. Krótko mówiąc: aby wykonać zabieg makijażu permanentnego powinnaś być po prostu zdrowa.

·       Ciąża

Wiele kobiet zastanawia się, czy można wykonać makijaż permanentny w czasie ciąży. My odradzamy ten zabieg z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Podczas zabiegu używa się preparatów znieczulających, barwników, które nie muszą, ale mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo płodu.

·       Okres karmienia piersią

W okresie karmienia piersią nie wykonuje się makijażu permanentnego ust. 3 dni przed i po zabiegu należy bowiem przyjmować lek przeciwwirusowy. Leki te nie są wskazane w okresie karmienia piersią.

·       Cukrzyca

Cukrzyca to choroba, która nie wyklucza wykonania makijażu permanentnego, ale obostrza warunki jakie muszą być spełnione przed zabiegiem. Ze względu na większą skłonność do infekcji i utrudnione gojenie ran u chorych na cukrzycę wykonujemy zabieg tylko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Zabieg można wykonać dopiero wtedy, gdy chory uzyska pozytywną opinię lekarza zabezpieczy swój organizm przed infekcją odpowiednimi lekami.

·       Nowotwór

Nowotwór tak jak cukrzyca nie wyklucza możliwości wykonania makijażu permanentnego. U osób, które przeszły chemioterapię wykonujemy przecież makijaż brwi i oczu, który pozwala ukryć skutki leczenia chemią. Do zabiegu pacjent musi mieć jednak pozytywną opinię lekarza i dobre wyniki badań krwi. Zabiegu nie można wykonać przy niskim poziomie leukocytów. Dopiero gdy stan chorego jest lepszy zabieg można wykonać bezpiecznie. Makijaż permanentny u osób po chemioterapii poprawia wygląd i pomaga w kuracji dając większą motywację do walki z chorobą. Trzeba jednak pamiętać, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.

·       Leki rozrzedzające krew

Przyjmujesz na stałe leki rozrzedzające krew? Musisz wiedzieć, że Twoje naczynia krwionośne są bardziej kruche, a skłonność do krwawień jest większa. Podczas zabiegu łatwiej może więc dojść do małych krwawień. Poinformuj linergistkę o przyjmowanych lekach, aby mogła zdecydować jaką techniką wykonać makijaż i czy w ogóle zabieg jest możliwy.

·       Leki sterydowe

Zewnętrzne i wewnętrzne stosowanie leków sterydowych jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego. Jeśli stosowałaś maść sterydową w miejscu pigmentacji (usta, oczy, brwi, miejsca na ciele poddawane pigmentacji medycznej) to musisz odczekać od 6 do 12 miesięcy zanim wykonasz zabieg. Naskórek po takich lekach jest bardzo cienki, a naczynia krwionośne rozszerzone. Jeśli więc zależy Ci na swoim zdrowiu i bezpieczeństwie koniecznie poinformuj linergistkę o stosowanych przez Ciebie lekach zawierających sterydy.

·       Odżywki na porost rzęs i brwi

Stosujesz odżywki na porost rzęs i brwi? Niestety nie możesz wykonać makijażu permanentnego. Odstaw preparat i odczekaj od 1 do 3 miesięcy. Dopiero po tym czasie możesz bezpiecznie wykonać makijaż permanentny oczu lub brwi.

·       Sztuczne rzęsy

Nosisz doklejane rzęsy? Zanim zapiszesz się na zabieg makijażu permanentnego musisz się ich pozbyć. Sztuczne rzęsy uniemożliwiają wykonanie zabiegu makijażu permanentnego oczu.

·       Świeżo powiększone/wypełnione usta

Zabieg makijażu permanentnego ust można wykonać dopiero 4 tygodnie po wypełnianiu ust kwasem hialuronowym. Jeśli właśnie powiększałaś usta, odczekaj koniecznie ten czas, aby bezpiecznie wykonać makijaż i nie oszpecić swojej twarzy.

·       Botox

Zabieg makijażu permanentnego można wykonywać 4 tygodnie po ostrzykiwaniu twarzy Botoxem. Botox musi w pełni zadziałać a mięśnie twarzy powinny ułożyć się naturalnie pod wpływem grawitacji. Jeśli wykonasz zabieg zanim Botox zadziała makijaż permanentny może się nie udać – po prostu będzie krzywy, niesymetryczny po tym jak mięsnie twarzy ułożą się inaczej niż przed zabiegiem.

·       Łuszczyca, rybia łuska

Chorujesz na łuszczycę lub rybią łuskę i zmiany chorobowe są w miejscu przewidywanej pigmentacji?  Musisz wiedzieć, że pigment w tym miejscu może się nie przyjąć. Choroba nie jest więc przeciwwskazaniem, ale stwarza prawdopodobieństwo niepowodzenia podczas zabiegu.

·       Plastyka powiek lub lifting twarzy

Jeśli wykonywałaś operację plastyczną: lifting twarzy lub plastykę powiek to zabieg makijażu permanentnego możesz wykonać dopiero po upływie od 6 do 12 miesięcy w zależności od opinii lekarza prowadzącego.

·       Świeże blizny po operacjach

Makijaż permanentny pozwala ukryć wszelkie blizny po operacjach: na twarzy, piersiach lub w dowolnym miejscu na ciele. Pigmentacja medyczna blizny może się odbyć dopiero po całkowitym wygojeniu blizny, czyli po upływie 1 roku.

·       Opalenizna ciała

Czy opalona skóra jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego? Nawet jeśli to dziwi, to tak właśnie jest. Wyobraź sobie, że dobieramy kolor ust, brwi lub pigment do zakamuflowania blizny na ciele do mocno opalonej skóry. Czy dobry efekt będzie również po zejściu opalenizny? Oczywiście, że nie! Zabieg makijażu permanentnego wykonujemy tylko na naturalnej skórze, aby jego efekt był dobry.

·       Zaplanowane wakacje w pełnym słońcu

Pamiętaj, że po zabiegu makijażu permanentnego nie wolno opalać skóry przez co najmniej 2 tygodnie. Zaplanowałaś zabieg tuż przed wyjazdem na słoneczny urlop? Dla bezpieczeństwa swojej urody przesuń ten zabieg w czasie.

3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Organizatora.

§ 3. NAGRODA

1. W Konkursie przewidziano JEDNĄ NAGRODĘ – dla osoby wyłonionej w sposób wskazany w §6.

2. Nagrodą (dalej: „Nagroda”) w Konkursie jest: BON na makijaż permanentny metodą LONG TIME LINER  (wykonany w Salonik Gabinet Kosmetyczny Izabela Halkiewicz z siedzibą przy ulicy Goździkowa 15, 89-100 Nakło nad Notecią) wybranego przez Zwycięzcę obszaru skóry twarzy z następującej listy: brwi, ust, kreski dolnej oczu lub kreski górnej oczu.

3. Informacja o Nagrodzie będzie zawarta w treści ogłoszenia o Konkursie opublikowanego na portalu Facebook, na profilu Organizatora https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/

4. Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.

5. Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

§ 4. MIEJSCE, CZAS I ZASADY KONKURSU

1. Konkurs jest dostępny w formie ogłoszenia konkursowego (dalej: „post konkursowy“) na portalu społecznościowym Facebook na profilu Organizatora pod adresem https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/

2. Konkurs trwa od dnia 14 lutego 2020 godz. 8:00 do 28 lutego 2020  godz. 23.59.

§ 5. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest:

a. POLUBIĆ stronę organizatora na Facebooku https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/

b. UDOSTĘPNIĆ konkursowy post PUBLICZNIE na swoim profilu

c. ZAPROSIĆ w formie komentarza POD POSTEM konkursowym 3 OSOBY do konkursu

d. Zwycięzca wyraża ZGODĘ NA PUBLIKACJĘ zdjęć z przeprowadzonego zabiegu

2. Informacje o konkursie będą dostępne na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/

§ 6. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE I ODBIORU NAGRÓD

1. Dostęp do Konkursu jest bezpłatny i wymaga rejestracji na portalu społecznościowym Facebook.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zaakceptowanie Regulaminu oraz poprawne wykonanie wszystkich zadań opisanych w § 5. Ust. 1 Regulaminu.

3. O przyznaniu nagrody decyduje Organizator w drodze analizy poprawności wykonania zadań opisanych w § 5. Ust. 1 Regulaminu przez Uczestników Konkursu

4. Spośród uczestników Organizator wyłoni 1 zwycięzcę.

5. Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej, wysłanej na Facebooku w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

6. Publiczna informacja o wygranej zostanie również umieszczona w komentarzu do posta konkursowego na stronie https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/  w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

7. Warunkiem odebrania przez wyróżnionego Uczestnika nagrody jest przesłanie w ciągu 36 godzin od ogłoszenia wyników Konkursu na Fanpage`u – https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/  wiadomości prywatnej z następującymi danymi:
a. imię i nazwisko
b. adres korespondencyjny
c. numer telefonu
d. adres mailowy

8. Brak wysłania wiadomości, o której mowa w pkt. 3 lub przekroczenie dopuszczalnego czasu odpowiedzi lub wysłanie nieprawidłowych danych powoduje utratę przez uczestnika prawa do nagrody.

9. Przyznane w Konkursie nagrody zostaną wysłane uczestnikom do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Organizatora informacji, o której mowa w ust. 6.

10. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora pocztą bądź za pomocą firmy kurierskiej na adres wskazany przez Uczestnika.

11. Przyznane nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę ani na inne rzeczy. Nagrodzonym Uczestnikom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości poszczególnych nagród.

12. Po otrzymaniu bonu zwycięzca konkursu musi umówić wizytę telefonicznie: 603 074 033 lub przez stronę internetową pod adresem: https://www.moment.pl/salonik-izabela-halkiewicz#oferta w ciągu 36 godzin od odebrania nagrody.

13. Brak kontaktu, o którym mowa w pkt. 12 lub przekroczenie dopuszczalnego czasu odpowiedzi powoduje utratę przez uczestnika prawa do nagrody.

14.Organizator zastrzega, że wizytę można umówić jedynie w godzinach pracy Organizatora w wolnych terminach.

13. Po umówieniu wizyty zabieg makijażu permanentnego zostanie wykonany w siedzibie Organizatora

13. Zwycięzca konkursu po dotarciu do siedziby Organizatora, chwilę Przed umówionym zabiegiem musi przekazać Organizatorowi BON, który otrzymał jako nagrodę w konkursie walentynkowym.

§ 7. ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI ORGANIZATORA

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność i prawdziwość danych Uczestników Konkursu, w tym za brak możliwości przekazania nagród, z przyczyny leżących po stronie Uczestnika, w szczególności, jeśli ten nie podał prawdziwego adresu do korespondencji lub podane dane są niepełne lub nieaktualne.

2. Organizator oświadcza, że nie prowadzi kontroli, ani monitoringu treści umieszczanych przez Uczestników w zakresie rzetelności i prawdziwości, z zastrzeżeniem działań związanych
z usunięciem naruszeń Regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem lub Regulaminem oraz regulaminem Facebooka,
w szczególności uczestników, którzy:

a) zamieszczają treści niezgodne z obowiązującym prawem lub Regulaminem dostępnym na portalu Facebook (w szczególności zawierające treści obraźliwe, zarówno w warstwie tekstowej, jak i graficznej);
b) podejmują działania z wykorzystaniem konta/profilu utworzonego niezgodnie
z zasadami Facebooka;
c) podejmują działania z wykorzystaniem niezgodnych z zasadami Facebooka kont/profili osób trzecich;
d) ingerują w mechanizm działania Konkursu;
e) tworzą fikcyjne konta/profile w serwisie Facebook

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebooka.

§ 8. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.

2. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przechowywane przez Organizatora tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród wyróżnionym Uczestnikom.

3. Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności, przy czym w zakresie uczestnictwa w Konkursie wymagana jest rejestracja na portalu społecznościowym Facebook.

4. W momencie usunięcia danych Użytkownik traci możliwość Uczestnictwa w Konkursie.

§ 9. PRAWA AUTORSKIE

1. Wszelkie prawa własności intelektualnej do Konkursu przysługują Organizatorowi. Uczestnictwo w Konkursie nie skutkuje w żadnym zakresie nabyciem przez Uczestników jakichkolwiek praw własności intelektualnej. Zabronione jest naruszanie w jakikolwiek sposób praw własności intelektualnej w Konkursie, w szczególności:

a) kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub rozpowszechnianie w inny sposób mechanizmu Konkursu lub jego części, a także poszczególnych utworów
i baz danych, bez wyraźnej pisemnej zgody Administratora;

b) korzystanie z Konkursu w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami.

§ 10. REKLAMACJE I ZGŁOSZENIA NARUSZEŃ

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagród.

2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.

3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.

4. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Konkurs Walentynkowy  z dnia 14.02.2020 r.”

5. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

§ 11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 14.02.2020 r. i obowiązuje do 04.04.2019 r.

2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.

3. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage’u oraz na oficjalnej stronie Organizatora: www.salonik.info

5. Regulamin Konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie Organizatora: www.salonik.info

Regulamin Promocji Wiosennej organizowanej na Facebooku

 1. Organizatorem jest: Salonik Gabinet Kosmetyczny Izabela Halkiewicz z siedzibą przy ulicy Goździkowa 15, 89-100 Nakło nad Notecią (zwane dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem korzyści jest Organizator.
 3. Promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją Promocji na łamach serwisu.
 4. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.
 5. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia przez Uczestnika do Konkursu. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.
 6. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki Promocji.
 7. Promocja jest prowadzony na stronie https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/ (zwanej dalej “Fanpage”). Oraz w Radio Nakło
 8. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Promocji, tj. udzielaniem informacji na temat Promocji oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawują pracownicy Organizatora
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Facebooka.
 10. Promocja rozpoczyna się w dniu 20.02.2020 r. i trwa do 30.04.2020r. Po terminie nie będzie można skorzystać ze zniżki.
 11. Aby skorzystać z Promocji Uczestnik Promocji musi wykonać następujące czynności:
  a) POLUBIĆ stronę organizatora na Facebooku https://www.facebook.com/salonikhalkiewicz/ b) UDOSTĘPNIĆ promocyjny post PUBLICZNIE na swoim profilu c) ZAPROSIĆ w formie komentarza POD POSTEM promocyjnym 3 OSOBY do promocji
 12. Obniżona cena usług dotyczy zabiegów laserem LightSheer wykonywanych w siedzibie organizatora: pachy 90zł; Linia bikini 90 zł, bikini całość 200 zł a pozostałe zabiegi laserem lightsheer quattro – 15%
 13. Klient może skorzystać z promocji tylko jeden raz.
 14. Promocja dotyczy wyłącznie wybranych usług dostępnych, opublikowanych na stronie http://gabinet-kosmetyczny-naklo.pl/oferta/ w zakładce lightsheer
 15. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
 16. W przypadku prawidłowego skorzystania przez Klienta z Promocji, Organizator zrealizuje usługę z obniżoną ceną (Korzyść). W
  przypadku anulowania zamówienia w całości z przyczyn leżących po stronie Klienta, Klientowi przysługuje prawo ponownego skorzystania z Promocji.
 17. Rabatu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy.
 18. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z Promocji.
 19. Promocja kierowana jest do klientów Organizatora będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.
 20. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako: a)zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji; b) przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji; c)zmianę sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.
 21. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.
 22. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Promocji, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Promocji, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia zakończenia Promocji.
 23. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 24. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
 25. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Promocja z dnia 20.02.2020 r.”
 26. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.
 27. Regulamin wchodzi w życie z dniem 20.02.2020 r. i obowiązuje do 30.04.2020 r.
 28. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 29.  Spory odnoszące się i wynikające z Promocji będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 30. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage’u oraz na oficjalnej stronie Organizatora: www.salonik.info
 31. Regulamin Promocji dostępny jest na oficjalnej stronie Organizatora:
 32. www.salonik.infoDane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.
 33. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przechowywane przez Organizatora tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Promocji.
 34. Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności, przy czym w zakresie uczestnictwa w Konkursie wymagana jest rejestracja na portalu społecznościowym Facebook.