O nas

Zapraszam do świata Piękna i Relaksu!

Salonik to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna atmosfera. W Saloniku Państwa zdrowie jest bezpieczne, do pracy stosowane są materiały jednorazowego użytku a narzędzie sterylizowane są w wysokiej klasy autoklawie. Gabinet proponuje szeroką ofertę, zarówno pod względem ilości zabiegów, jak i możliwości cenowych, mając na uwadze zadowolenie nawet najbardziej wymagających gości. Zapraszamy serdecznie do gabinetu wszystkich chcących choć na moment zatrzymać się w przyjaznym dla nich miejscu. 

Każda kobieta, niezależnie od wieku pragnie być piękna. Często jednak mamy mało czasu aby o siebie zadbać a domowa pielęgnacja nie wystarczy, by czuć się naprawdę komfortowo w swojej skórze. Sama mam dwójkę dzieci i nie zawsze mam czas dla siebie. Dlatego warto czasem zdać się na profesjonalistę, który zdecydowanie poprawi wygląd naszej twarzy, rąk, stóp czy całego ciała.

Zawsze chciałam dawać możliwość, aby kobiety mogły czuć się młodziej i piękniej. Liczę że wychodząc z mojego salonu klientki, czują się prawdziwymi kobietami. Salonik wspieram ponad 16 letnim doświadczeniem, warsztatem umiejętności, zapleczem maszynowym, korzystam tylko z kosmetyków renomowanych marek, ale przede wszystkim staram cały czas uzupełniać swoją wiedzę: chociażby roczną podyplomową szkołą z medycyny estetycznej. Dużo czytam, uczestniczę w targach i szkoleniach a nowinki wprowadzam od razu w życie. Kosmetyka to moja pasja. Z tej pasji stworzyłam Salonik – swoistą oazę spokoju, azyl dla kobiet i nie tylko.

Izabela Halkiewicz